Apple PodcastsGoogle PodcastsSpotify

Tretia časť Gafrik Research podcastu sa venuje automobilke Volkswagen, o ktorej som sa rozprával s investorom a portfólio manažérom Michal Semotan z J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, a.s. V podcaste sme rozoberali pozíciu firmy, jej smerovanie ako aj elektromobilitu. V tejto súvislosti sme spomenuli aj známu značku Porsche, ktorá v tomto roku plánuje vstúpiť na burzu.

Nahrané: 23. mája 2022

Upozornenie: Nejde o investičné doporučenie. Ide len o štúdijný materiál! V podcaste sú prezentované subjektívne názory autorov.

Tvoja spätná reakcia ma zaujíma a je to naozaj pre mňa dôležité. Pokiaľ máš k podcastu akékoľvek dotazy, zašli mi ich prosím na mirogafrik@gafrikresearch.sk. Ďakujem.

Miro Gáfrik

Hosť: Michal Semotan

Profesia: Portfólio manažér v J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, a.s.

Bio: Michal sa dlhodobo špecializuje na akcie a ako portfólio manažér riadi akciové fondy spoločnosti. Na kapitálových trhoch sa pohybuje od roku 1997. Do J&T nastúpil vroku 1998 a vrámci finančných trhov pôsobil najprv ako maklér, pozdejšie ako vedúci obchodovania na akciových trhoch. V J&T Investiční společnosti pôsobí od roku 2012. Michal vyštudoval Vysokou školu ekonomickou vPraze, Fakultu financí a účetnictví, odbor financie a je držiteľom maklérskej licencie. Vo svojom voľnom čase se venuje rodine, cestovaniu a športu. Jeho veľkou vášňou sú automobily a sledovanie nových trendov voblasti automobilového priemyslu.

S Mišom sa môžeš spojiť na jednej zo sociálnych sietí: Twitter, alebo LinkedIn.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *