Milé dámy i páni!

Vo štvrtok podvečer (29.9.2022) o 16:00 CET bude live stream o pripravovanom IPO Porsche. Všetkých priaznivcov áut i investovania srdečne pozývame. Ak vás táto téma zaujíma, mám tu tip na spoločný podcast, kde sme sa venovali Volkswagenu: https://www.youtube.com/watch?v=aBlrL...

Tešíme sa na vás!

Miro & Michal

Upozornenie: Nejde o investičné doporučenie. Ide len o štúdijný materiál! V podcaste sú prezentované subjektívne názory autorov.

Aktualizované 29.09.2022 o 21:00

Až po skončení live streamu som si všimol, že pri začatí nastal technický problém a youtube vygeneroval nový link na video stream. Preto ak ste sa pripájali na pôvodný odkaz, nefungovalo to. Za technický problém sa ospravedlňujem. Ďakujem za pochopenie. Miro

Témy podcastu:
1. História Porsche a súvislosť s VW.
2. Prečo sa VW a Porsche SE rozhodli uviesť Porsche AG na burzu?
3. Ako je na tom Porsche finančne?
4. Koľko stojí Porsche AG? (Hodnota značky, ocenenie)
5. Zodpovedanie otázok

Porsche AG: https://investorrelations.porsche.com/en/

Séria: 01

Časť: 08

Hosť: Michal Semotan

Profesia: Portfólio manažér v J&T INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, a.s.

Bio: Michal sa dlhodobo špecializuje na akcie a ako portfólio manažér riadi akciové fondy spoločnosti. Na kapitálových trhoch sa pohybuje od roku 1997. Do J&T nastúpil vroku 1998 a vrámci finančných trhov pôsobil najprv ako maklér, pozdejšie ako vedúci obchodovania na akciových trhoch. V J&T Investiční společnosti pôsobí od roku 2012. Michal vyštudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu financí a účetnictví, odbor financie a je držiteľom maklérskej licencie. Vo svojom voľnom čase se venuje rodine, cestovaniu a športu. Jeho veľkou vášňou sú automobily a sledovanie nových trendov v oblasti automobilového priemyslu.

S Mišom sa môžeš spojiť na jednej zo sociálnych sietí: Twitter, alebo LinkedIn.

Twitter: https://twitter.com/MichalSemotan

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/michal-se…

O Podcaste: Podcast o investovaní, spoločnostiach a biznise. Investovanie podávané cez príbehy firiem i podnikateľov. Analýzy firiem, Startupy, Kryptomeny a mnoho ďalšieho. Všetky podcasty nájdeš na: blog.gafrikresearch.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *