Gafrik Research Podcast sa posúva o krok ďalej. Ako napovedá samotný názov, dnešná epizóda sa venuje príbehu startupu Cloutalk, ktorého korene siahajú až na Slovensko. Za názvom firmy sa skrýva inšpiratívny i fungujúci biznis, o ktorom budeme s mojím hosťom Milanom Novotným hovoriť. Okrem toho nám Milan prezradí, že sa pohybuje vo svete startupov.

Ešte pred tým ako sa pustíte do počúvania, prezradím, čo Cloudtalk robí. CloudTalk je VoIP telefónny systém (SaaS) poskytujúci užitočné riešenie pre tímy predajcov a call centier. Toto riešenie väčšinou využívajú startupy, scale-upy, MSP alebo eCommerce. CloudTalk pomáha spoločnostiam poskytovať prvotriedne zákaznícke skúsenosti, čo vedie k rastu ich ziskovosti. Nebudem predbiehať, ale je možné, že sa z CloudTalk stane prvý slovenský unicorn.

Témy:

1. História CloudTalk

2. Misia startupu

3. Čím je CloudTalk iný, či výnimočný?

4. Ako túto technológiu môžu využiť firmy?

5. Existuje konkurencia?

6. Existuje nejaká hrozba, že by niekto nabúral a zneužil technológiu? Ako firma zabezpečuje ochranu call centra založeného na AI?

7. Firma sa pripravuje na Sériu B investovania. Informácie aký fond, či fondy plánujú do CloudTalk investovať.

8. Vie do startupu investovať aj individuálny investor?

9. Čo plánuje firma do budúcna?

CloudTalk: www.cloudtalk.io

Séria: 01

Časť: 09

Hosť: Milan Novotný

Profesia: Director of SEO & Content v CloudTalk, mentor začínajúcich startupov a je drobný investor

S Milanom sa môžeš sa môžeš spojiť cez LinkedIn:

https://sk.linkedin.com/in/milan-novotn%C3%BD

Upozornenie: Nejde o investičné doporučenie a ani o platenú reklamu. Ide len o štúdijný materiál! V podcaste sú prezentované subjektívne názory autorov.

O Podcaste:

Podcast o investovaní, spoločnostiach a biznise. Investovanie podávané cez príbehy firiem i podnikateľov. Analýzy firiem, Startupov, Kryptomien a mnoho ďalšieho. Všetky podcasty nájdeš na: https://blog.gafrikresearch.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *